פרויקטים

Design Studio _ By BETONADA (13)
סטודיו ארטן בטונדה, הסדן 13, הוד השרון

אחת לתקופה אנחנו אוהבים להתחדש וליישם את הרעיונות שיושבים על שולחן השרטוט, בבית המלאכה. עשייה מהסוג הזה גורמת לנו להתנסות, לחשוב ולבצע פיתוחים חדשים שלא נוסו קודם.

חיפוי קירות דקורטיביים במרחבי הסטודיו מתבצעים בכל האופנים ומשמשים אותנו להדגמת הטכנולוגיה.
תשתית קיר מלוחות MDF המחופים מיקרוטופינג בטונדה בחרוץ דוגמא מופשטת הם בפתח החלל, בעוד שבאזור אחר של הסטודיו הותקנו הלוחות בעומקים שונים ונוצרה טקסטורה תלת ממדיות מתעתעת. בפועל ניתן ליישם כל דוגמא ובכל גודל, בחללי פנים – מסחריים, ציבוריים ופרטיים.

 

 

קיר בדוגמת קרשים, בטקסטורה מעודנת, מוכיח את כוחו של חיפוי הבטון בדוגמתו הקלאסית, בעת שהטפסנות הייתה בנויה מעץ. לרגלי אותו הקיר מתחיל מסדר דוגמאות, המורכב אינספור ריבועים מחופים בטונדה. כל הדוגמאות מאפשרות את ההתרשמות מהיכולות האינסופיות של חיפוי הבטון המעוצב.
מיקרוטופינג הבטונדה מתחבר למרבית החומרים ומאפשר שליטה מלאה בגיוון ובטקסטורה. לכן – ניתן להתאימו לכל פרויקט ולכל עיצוב.

הסטודיו שלנו עומל על קולקציות מתחדשות עונתית ובעל ניסיון רב שנים של תכנון וביצוע מגוון רחב של פתרונות ריהוט לאזורי פנים ולאזורי חוץ. פירטי הריהוט מעוצבים, בגמר בטון ובשילוב עם חומרים נוספים, כרגלי מתכת או משטח עץ טיק.
ניתן לייצר ולעצב רהיטים גם מחומרים טבעיים נוספים, כדוגמת הבמבוק, הרטאן ועץ מפירוקים, בין אם בשילוב הבטונדה או בשילובים אחרים.

 

שם המתכנן: סטודיו ארטן – בטונדה
שם הצלם: עמית גושר