פרויקטים

microtopping-concrete-_-By-BETONADA-(B1)
דירה במרינה

עיצובים בבטון באמצעות חיפוי מיקרוטופינג הבטונדה מאפשרים מהלך הכולל יישום ע”ג הרצפה לקירות ומשלים את האחידות החומרית גם על גבי הדלתות. שינוי בגיוון מריצוף בטון בהיר, כמו שמנת, לקיר בטון באפור בהיר ולאפור הכהה מעצימים את עומק החלל. משחק הטקסטורות בין החלק לדוגמת הקרשים מתפשט לכל עבר ומותיר תחושה של סיפור בהמשכים.

את חומר הבטונדה המזוהה כבטון מוחלק, ניתן ליישם ע”ג כל תשתית יציבה חדשה או קיימת, באזורי פנים, חוץ ובחללים רטובים. בפרויקט זה ניכרת התפשטותו של החומר ע”ג הריצוף, בחללים הציבוריים באזורי הפנים ובהמשך למרפסת, בחוץ, עם חלוקות המשמשות לאסתטיקה בלבד (גמישות החומר אינה מחייבת חלוקות).
קירות הפנים חופו בטון בדוגמא המשתנה וכן קירות החוץ והעמודים. הדלתות משלימות את המהלך בביצוע של ידיות נסתרות המחופות גם כן באותו החומר, למראה אחיד ורציף.

 

 

בחדרי הרחצה חופו הקירות בטון וכן ספסלי הרחצה והרצפה, כמו גם שולב ריצוף מלוחות פייבר צמנט אשר חופו באותו החומר וסילר הותאם להגנה מפני החלקה, הכתמה או שחיקה. בנוסף ייצר הסטודיו את הכיורים ומעטפת הבטון לאמבטיית הרחצה.

מטבח החוץ הותאם למיקום ולשימושיות שבו, הן במבנה הצורני והן בשילוב החומרים – הבטון והעץ.  מטבחי בטון הם רהיט לאירוח חוץ בגמר הבטונדה, הכולל את משטח העבודה, הדפנות ודלפק ישיבה. תכנון הרהיט בשילוב האביזרים הנקנים מחברות חיצוניות – כדוגמת הגריל, המקררים ועוד. ניתן להזמנה בכל צורה ובגדלים שאינם סטנדרטיים.

 

עיצוב ואדריכלות:  רוזנהיימר אדריכלים

צילום: עמית גושר