פרויקטים

microtopping-concrete-and-bamboo-design _ By BETONADA
בית פרטי ברמת חן

שילוב מגוון של יישומים מקולקציית החומרים של הסטודיו מאפשרת עבודה מול ספק אחד מרכזי הנותן פתרונות שירות מלאים למגוון אתגרים.

בפרויקט הבית ברמת חן נוצרו חיבורים מוצלחים שהובילו ליצירה של מגוון אלמנטים מעוצבים באזורים השונים, בהם: חיפוי מיקרוטופינג בטונדה ,במבוק טבעי או מעובד, עץ ממוחזר.

חיפוי רצפת בטון מוחלק ע”ג ריצוף סוג ב’, באזורי הפנים והחוץ בקומת הכניסה והחלל הציבורי, ממשיכה למדרגות בטון מעוצבות המובילות את קומות המרתף וקומת המגורים העליונה. המדרגות בוצעו, לאחר לקיחת מידות, ע”ג לוחות פייבר צמנט וכך אפשרו את פרט הניתוק שבין הרום לשלח.

כיורים מבטון תוכננו ובוצעו בהתאמה למיקומם בחללי הרחצה של קומת המגורים.

 

 

חיפוי קיר גרם המדרגות בפורניר במבוק משתלב עם מוטות הבמבוק השחור, המשמשים כמעקה וכמחיצה לגרם המדרגות. השילוב של הבמבוק הטבעי בפרויקט המשיך גם לאי המטבח הבנוי גם כשולחן האוכל בדוגמת הבמבוק הפרוס, המיושר חומר מילוי בגווני הריצוף.

רהיטי עץ מפירוקים מורכבים חומר הגלם האהוב. המשחק עם העץ המפורק מאפשר תוצאה יחידנית שאין לה שני, הן בהתאמת הגדלים של החלקים והן בהעמדה הצבעונית שלהם. רהיט הכניסה לבית מעודד את משחק התפקידים שבין החומרים. עץ מפיגומים יושב ע”ג רצפת הבטון – על רקע הבמבוק.

 

עיצוב ותכנון: סטודיו ארטן – בטונדה

צילום: סנדי טפרסון